Ogrody Karkonoszy


Idź do treści

Na słońce

Oferta > Byliny

Byliny na słońce i półcień

Gleba
SW - średnio wilgotna
S - sucha
W - wilgotna


glega kwitnie kolor wysokość grupa cenowa

1 Acena drobnolistna Acaena microphylla SW VII-IX Ż-C 25 III
2 Acena niebieska Acaena microphylla
SW VI-VII Ż 15 III
3 Acena sina Acaena magellanica (glaucophylla)
SW VII-IX Ż-C 25 III
4 Acena sina Acaena magellanica (glaucophylla) SW VI-VII Ż 15 III
5 Agapant - Lilia afrykańska Agapantus W VII-IX N 80-100 III
Zabezpieczyć
6 Alonsoa Alonsa meridionalis S VII-X Cz 40-60 I
7 Amsonia nadreńska Amsonia salicifolia SW VI-VII N 100 III
8 Anafalis karłowy Anaphalis margaritacea S VII-IX B 25 III
9 Asfodel, Złotowłos Asphodelus albus S VI-VII B 100 III
10 Aster alpejski Aster alpinus Happy End S V-VI R 20 I
11 Aster alpejski Aster alpinus Goliath S V-VI N 20 I
12 Aster alpejski Aster alpinus Albus S V-VI B 20 I
13 Aster alpejski Aster alpinus Dunkle Schone S V-VI F 20 I
14 Aster bocznokwiatowy Aster lateriflorus Lady in Black' S IX-X P 120 III
15 Aster gawędka Aster amellus Rudolf Goethe SW VII-IX F 50 I
16 Aster jesienny, płożący Aster speciosus Connecticut SW IX-X B 10 III
17 Aster krzaczasty Aster dumosus Golden Sunshine SW VIII-IX Ż 30-60 II
18 Aster krzaczasty Aster dumosus Ewerest SW VIII-X B 30-60 II
19 Aster krzaczasty Aster dumosus Prof. Anton Kippenberg SW VIII-X N 30-60 II
20 Aster krzaczasty Aster dumosus Mittelmeer SW VIII-X N 40 II
21 Aster krzaczasty Aster dumosus Jenny SW VIII-X R 25-30 II
22 Aster krzaczasty Aster dumosus Mount Everest SW VIII-X B 30-60 II
23 Aster krzaczasty Aster dumosus Winston Churchill SW VIII-X R 40-60 II
24 Aster nowoangielski Aster nivae-angliae Alma Potschke SW IX-X Cz 150 II
25 SW IX-X R 120 II
26 Aster nowoangielski Aster nivae-angliae Lawendoróżówy SW IX-X R 100 II
27 Aster tongolski Aster tongolensis Wardburgstern SW VI-VII F 30-40 I
28 Aster wielkolistny Aster macrophyllus Sunshine SW VIII-X B 90 III
29 Azorella trójwidlasta Azorella trifurcata W VI-VII Ż 5 II Zabezpieczyć
30 Bodziszek korzeniasty
31 Bodziszek korzeniasty Bevan's Variety
32 Bodziszek korzeniasty Spessart
33 Bluszczyk kurdybanek Glechoma hederacea Variegata W IV-VI N 10 I cień
34 Bluszczyk kurdybanek Glechoma hederacea W IV-VI N 10 I cień
35 Bodziszek czerwony Geranium sanguineum „Compact” SW V-IX Cz 20 I
36 Bodziszek Endressa Geranium endressii SW VI-VII R 40 I
37 Bodziszek himalajski Geranium himalayense Johnson'Blue SW VI-VII N 50 I
38 Bodziszek łąkowy Geranium pratense SW VI-VIII F 30-60 I
39 Bodziszek Renarda Geranium renardii SW VI-VIII F-B 30-40 I
40 Bodziszek żałobny Geranium phaeum SW VI-VIII Cz 30-40 I
41 Bokkonia sercowata Macleaya cordata S VII-VIII Cz 250 III półcień
42 Bylica pospolita Artemisia vulgaris ‘Aureovariegata’ S VI-VII Ż 40 I
43 Bylica luizjańska Artemisia ludoviciana Silver Queen' S VII-IX Ż 60-90 I
44 Bylica Schmidta Artemisia schmidtiana nana S VI-VII Ż 20 I
45 Byżykwiat Meada Dodecatheon meadia W V-VII R 70 III półcień
46 Calandrina baldaszkowata Calandrina umbellata S VI-VIII Cz 20 III Zabezpieczyć
47 Chaber białawy Centaurea dealbata S VI-VIII R 70-90 I
48 Chaber górski Centaurea montana SW VI-VII N 30-50 I
49 Chaber wielogłówkowy Centaura macrocehala S VII-VIII Ż 100-150 I
50 Chiastofil naprzeciwlistny pstry Chiastophyllum oppositifolium W V Ż 20 I
51 Cieciorka pstra Coronilla varia W V-VII R 30-40 I
52 Cyklamen dyskowaty Cyclamen coum S III-IV B-R 5 III
53 Cyklamen neapolitański Cyclamen hederifolium silverme white S IX-X B 15-20 III półcień
54 Cyklamen neapolitański Cyclamen hederifolium silverme pink S IX-X R 15-20 III
55 Cyklamen neapolitański Cyclamen hederifolium amazeme white S IX-X B 15-20 III półcień
56 Cyklamen neapolitański Cyclamen hederifolium S IX-X R 15-20 III półcień
57 Czosnek skalny Allium montanum S VIII-IX R 15-20 III półcień
58 Czosnek zwisły Allium cernuum campanula S VIII-IX N 15-20 III
59 Czyścica alpejska Alcinos alpinus S VII-IX Cz 15-20 I
60 Czyściec wełnisty Stachys lantana S VI-VII R 30-40 I półcień
61 Dąbrówka rozłogowa Ajuga reptans Black Scallop W V-VI N 15-20 I półcień
62 Dąbrówka rozłogowa Ajuga reptans Braunhertz W V-VI N 15-20 I półcień
63 Dąbrówka rozłogowa Ajuga reptans Chocolate Chip W V-VI N 15-20 I półcień
64 Dąbrówka rozłogowa Ajuga reptans Burgundy glow W V-VI N 15-20 I półcień
65 Dąbrówka rozłogowa Ajuga reptans Multicolor W V-VI N 15-20 I półcień
66 Dąbrówka rozłogowa Ajuga reptans Toffee Chip W V-VI N 15-20 I półcień
67 Delosperma Delosperma cooperii S VI-IX R 5 I półcień
68 Delosperma nubijska Delosperma nubigenum S VI-VII Ż 5 I
69 Dębik ośmiopłatkowy Dryas octopetala SW V-VII B 10-15 III
70 Didiskus Didiskus coeruleus S VI-IX N 60 I
71 Driakiew japońska Scabiosa japonica W VI-IX N 40-60 I półcień
72 Driakiew japońska Scabiosa japonica Ritz Blue W VI-IX F 40-60 I
73 Driakiew kaukaska Scabiosa caukasica W VI-IX F 50-70 I
74 Dzielżan Hopesa Helenium hoopesi SW V-VI Ż 60-9- I
75 Dzielżan jesienny Helenium autumnale Helena Red SW VIII-IX Cz 80-100 I
76 Dzielżan jesienny Helenium autumnale Helena Yellow SW VIII-IX Ż 80-100 I
77 Dziewanna kutnerowata Verbascum phlomoides SW VI-IX Ż 12-160 I
78 Dziurawiec wielkolistny Hypericum Polypyllum S VI-IX Ż 25-30 III
79 Dzwonek drobny Campanula cochleariifolia Blue SW VI-VII N 5-15 I półcień
80 Dzwonek drobny Campanula cochleariifolia Elizabeth Oliver SW VI-VII N 10-15 I
81 Dzwonek gargański Campanula garganica Filiance SW VI-VII N 10 I
82 Dzwonek karacki Campanula carpatica Dark Blue Clips SW VI-VII N 15-20 I
83 Dzwonek karpacki Campanula glomerata Dariurica SW VI-VII Cz 15-20 I
84 Dzwonek karpacki Campanula carpatica Pearl Light Blue SW VI-VII B 15-20 I
85 Dzwonek karpacki Campanula carpatica Pearl White SW VI-VII B 15-20 I
86 Dzwonek karpacki Campanula glomerata Alba SW VI-VII B 15-20 I
87 Dzwonek karpacki Campanula carpatica Pearl Blue SW VI-VII B 15-20 I
88 Dzwonek kropkowany Campanula punctata Biały SW VI-VII B 30-40 I
89 Dzwonek kropkowany Campanula punctata Różowy SW VI-VII R 30-40 I
90 Dzwonek okrągłolistny Campanula rodundofolia SW VI-VII N 30 I
91 Dzwonek poszalskiego Campanula poscharskyana SW VI-VIII N 70 I
92 Dzwonek skupiony Campanula glomerata blue SW VI-VIII N 30-50 I
93 Dzwonek skupiony Campanula glomerata Alba SW VI-VIII B 30-50 I
94 Epimedim pstre Epimedium versicolor Sulphureum S IV-V Ż 30-50 III
95 Epimedium czerwone Epimedium perralchicum "Frohnleiten" S IV-V Ż 30-50 III
96 Epimedium pierzaste Epimedium pinnatum W IV-V Ż 35 III
97 Erynus alpejski Erinus alpinus SW V-VII Cz 25-30 II
98 Farbownik Anchusa azurea SW VI-VIII N 30-60 II
99 Firletka Arkwrighta Lychnis arkwrightii Vesuvius SW VI-VII Cz 30-40 I
100 Firletka chalcedońska Lychnis chalcedonica W V-VII P 60-100 I
101 Firletka Hagena Lychnis haageana Legali Red SW VI-VII Cz 80 I
102 Firletka Hagena Lychnis haageana Legali Orange SW VI-VII P 80 I
103 Firletka Joviszowa Lychnis flos-Jovis W V-VII R 15-20 I
104 Firletka Omszona Lychnis coronaria W V-VII R 40 I
105 Firletka Poszarpana Lychnis flos-cuculi W V-VII R 40-60 I
106 Firletka Smółka Lychnis viscaria W V-VII R 40-50 I
107 Gailardia oścista „Burgunder” Gaillardia aristata SW VI-IX Cz 75 I
108 Gailardia oścista „Granada” Gaillardia aristata SW VI-IX Cz-ż 25-30 I półcień
109 Gailardia oścista „Kobold” Gaillardia aristata SW VI-IX Cz-ż 35 I półcień
110 Gaura Gaura lindheimeri W VI-IX B 120 I
111 Gęsiówka kaukaska Arabis caucasica Rosea W III-V R 10-15 I
112 Gęsiówka kaukaska Arabis caucasica Purple Flame W III-V Cz 10-15 I
113 Gęsiówka kaukaska Arabis caucasica Little Treasure Deep Rose' W III-V F 10-15 I
114 Gęsiówka kaukaska Arabis caucasica Schneehaube W III-V B 10-15 I
115 Gęsiówka kaukaska Arabis caucasica Rose Delight III-V R 10-15 I
116 Gęsiówka zielona Arabis SW III-IV B 10-15 I
117 Gipsówka Gypsophila SW VI-VIII B 60-80 I
118 Gipsówka rozesłama Gypsophila repens SW V-VIII R 10-15 I
119 Głodek , Mrzygłód Draba aizoides Napoleon S III-VI Ż 10 I
120 Głodek , Mrzygłód Draba aizoides Improved S III-VI Ż 10 I
121 Głodek , Mrzygłód Draba S III-VI Ż 10 I
122 Goryczka ,Gencjana Marsha Gentiana mackinoi royal blue W VIII-IX N 40 II
123 Goryczka ,Gencjana siedmiodzielna Gentiana Septemfida var. lageodechiana Lagodechiana W VII-IX N 10-15 II
124 Goryczka ,Gencjana siedmiodzielna Gentiana septemfida Pall W VII-VIII N 10-15 II
125 Goździk brodaty Dianthus barbatus Różowy SW VII-IX B 50 I
126 Goździk brodaty Dianthus barbatus Bleck Magic SW VII-IX Cz 50 I
127 Goździk chiński Dianthus chinensis Red SW VII-IX Cz 15-45 I
128 Goździk chiński Dianthus chinensis Rosea SW VII-IX R 15-45 I
129 Goździk kropkowany Dianthus deltoides Rosee SW V-IX R 20 I
130 Goździk kropkowany Dianthus deltoides Leuchtfunk SW V-IX Cz 20 I
131 Goździk kropkowany Dianthus deltoides Albus SW V-IX B 20 I
132 Goździk majowy Dianthus caesius S V R 15-20 I
133 Goździk piaskowy Dianthus arenarius S VI-VIII B 20-40 I
134 Goździk pierzasty Dianthus plumarius Albus SW V-VI B 50 I
135 Goździk siny Dianthus gratianopolitanus Tiny Rubies" S V-VI Cz 15-20 I
136 Goździk wczesny Dianthus petraeus SW V-VI B 30 I
137 Horminum pirenejskie Horminum pyrenaicum SW V-VI F 30-50 III
138 Hutujnia sercowata ,Tyłacz pstry Houttuynia cordata Chameleon W VI B 40 III półcień
139 Hyzop lekarski Hyssopus officinalis SW VII-VIII N 20-30 I
140 Inkarwilla/Letnia gloksynia lncarvillea delavayi S VI-VIII B/R 40 II
141 Jasieniec Jasiine leavis S VI-IX N 40-50 I
142 Jastrzębiec plamisty Hieracum maculatum Leopard S VI-VIII Ż 25 I
143 Jeżówka purpurowa Echinacea purpurea Alba SW VI-X B 100 I
144 Jeżówka purpurowa Echinacea purpurea Magnus SW VI-X Cz 100 I półcień
145 Jeżówka purpurowa Echinacea purpurea ‘Prairie Splendor SW VI-X R 100 I półcień
146 Jeżówka purpurowa Echinacea purpurea Doubledecker SW VI-X R 100 I półcień
147 Karmnik ościsty Sagina subulata SW VI-VII B 2-7 I półcień
148 Karmnik ościsty Sagina subulata Aurea SW VI-VII B 2-7 I
149 Kentrantus czerwony Centranthus ruber Coccineus SW V-VIII Cz 80-100 I
150 Kentrantus czerwony Centranthus ruber Albus SW V-VIII B 80-100 I
151 Kłosowiec Aprico Sprite Agastache aurantica SW VI-IX P 45 I
152 Kłosowiec Golden Sprit Agastache foeniculum SW VI-IX Ż 45 I
153 Kocimiętka „Faassenii” Nepeta x faassenii W VI-IX N 25-45 I
154 Kocimiętka Mussena Nepeta missinii W VI-IX N 40-50 I
155 Kocimiętka żyłkowana Nepeta nervosa „Blue Moon” W VI-IX N 30-40 I
156 Kokoryczka niska Polygonatum humile W V-VI B 20 III
157 Kołotocznik Buphthalmum salicifoliu SW VII-IX Ż 40-50 I
158 Kołotocznik wierzbolistny Buphthalmum salicifolium ALPENGOLD SW VII-IX Ż 40-50 I półcień
159 Komelina bulwiasta Kommelina tuberosa SW VI N 40 III
160 Konwalnik japoński Ophiopogon japonicum Niger SW VII-VIII B 30 III
161 Konwalnik japoński Ophiopogon japonicum SW VII-VIII B 50 III
162 Kotula nowozelnadzka Cotula squalida SW VII-VIII Ż 5 III półcień
163 Kotula owłosiona Cotula hispida SW VII-VIII Ż 15 III półcień
164 Kozłowka Phuopsis stylosa SW V-VIII R 15 I półcień
165 Krokus Crocus sativus Remembrance S III-IV F 10 I
166 Krokus Crocus sativus Golden Yellow S III-IV Ż 10 I
167 Krokus Crocus sativus Joanne Darc S III-IV B 10 I
168 Krwawnik Achillea millefolium SW VII-VIII B/R/Ż 50-80 I
169 Kuklik Geum chiloense SW VI-VIII Cz 60 I półcień
170 Kuklik „Cooky Geum chiloense SW VI-VIII P 60 I
171 Kuklik „Feuerball Geum chiloense SW VI-VIII Cz 60 I
172 Kuklik „Goldball Geum chiloense SW VI-VIII Ż 60 I
173 Kuklik górski Geum montanum SW IV-V Ż 15 I
174 Kulnik kropkowany Globularia punctata S IV-VI N 15 I
175 Kulnik sercowaty Globularia cordifolia S V-VI N 15 II
176 Kupidynek Catananche caerulea S VII-IX N 50-100 I
177 Lak pachnący Erysimus cheiri W IV-VII Ż/Cz 30-70 I
178 Lawenda wąskolistna Lavandula angustifolia Munstead Strain SW VII-VIII 50-90 III
179 Lawenda wąskolistna Lavandula angustifolia SW VII-VIII 50-90 III
180 Lawenda wąskolistna Lavandula hybrida Lady SW VII-VIII 50-90 III
181 Lawenda wąskolistna Lavandula angustifolia „Hidcoate Blue SW VII-VIII 50-90 III
182 Lawenda wąskolistna Lavandula angustifolia BlueScent SW VII-VIII 50-90 III
183 Lebiodka Pospolita Origanum vulgare SW VII-IX R 50 I
184 Lepnica wschodnia Silene orientalis SW VI-IX R 30 I
185 Lewizja liścieniowa Lewisia cotyledon „Regendoben” SW IV-VI R 25 II
186 Lewizja liścieniowa Lewisia cotyledon SW IV-VI B/R 25 II
187 Liatra kłosowa Liatis spicata biała SW VII-IX B 50-75 II
188 Liatra kłosowa Liatis spicata Kobold SW VII-IX F 50-75 II
189 Liatra kłosowa Liatis spicata SW VII-IX R 50-75 II
190 Lnica bluszczykowata Linaria cymbalaria SW VII-IX R 15 I
191 Lobelia lśniąca Lobelia tulgens St.Elmos Fire SW VII-IX Cz 80 II
192 Lobelia okazała (Stroiczka) Lobelia speciosa Fan'Scarlet SW VII-IX Cz 60 II
193 Lobelia okazała (Stroiczka) Lobelia speciosa Fan'Blue SW VII-IX N 60 II
194 Lobelia okazała (Stroiczka) Lobelia speciosa Fan'Salmon SW VII-IX P 60 II
195 Lobelia okazała (Stroiczka) Lobelia speciosa Fan'Deep Rose SW VII-IX R 60 II
196 Łubin trwały Lupinus polyphyllus Chandelier W VII-IX Ż 70-100 I
197 Łubin trwały Lupinus polyphyllus My Castle W VII-IX Cz 70-100 I
198 Łubin trwały Lupinus polyphyllus Camelot White W VII-IX B 70-100 I
199 Łubin trwały Lupinus polyphyllus Chandelier W VII-IX R 70-100 I
200 Łubin trwały Lupinus polyphyllus Noblemaiden W VII-IX B 70-100 I
201 Łubin trwały Lupinus polyphyllus The Governor W VII-IX N 70-100 I
202 Macerzanka jajolistna Thymus ovatus SW VIII-IX B 20 III
203 Macierzanka cytrynowa Thymus citrodorus Doone Valey SW VII-IX R 5-10 I
204 Macierzanka cytrynowa Thymus citrodorus aureus 'Variegatus' S VII-IX R 5-10 I
205 Macierzanka ogrodowa Thymus hybridus Aureus' SW VII-IX R 5-10 I
206 Macierzanka piaskowa Thymus serpyllum Albiflorus' SW VII-IX B 5-10 I
207 Macierzanka żółtoobrzeżona Thymys SW VII-IX R 5-10 II
208 Mak alpejski Papaver alpinum W V-VII Cz 20-40 I
209 Malwa krzaczasta Biała SW VII-VIII B 200 III
210 Malwa krzaczasta Różowa SW VII-VIII R 200 III
211 Malwa ogrodowa Alcea rosea plena Charter's Yellow SW VII-VIII Ż 100-500 II
212 Malwa ogrodowa Alcea rosea plena Charter's Purple SW VII-VIII Cz 100-500 II
213 Malwa ogrodowa Alcea rosea plena Charter's Salmon SW VII-VIII P 100-500 II
214 Malwa ogrodowa Alcea rosea plena Charter's Rose SW VII-VIII R 100-500 II
215 Malwa ogrodowa Alcea rosea plena Czarna SW VII-VIII 100-500 II
216 Malwa ogrodowa Alcea rosea plena Charter's Red SW VII-VIII Cz 100-500 II
217 Malwa ogrodowa Alcea rosea plena Charter's White SW VII-VIII B 100-500 II
218 Mazus rozłogowy Mazus reptans SW VI F 5 I
219 Miechunka miniaturowa Physalis alkekengii miniature SW VII-IX Ż 25-40 I półcień
220 Miecznica wąskolistna Sisyrinchium angustifolium SW V-VI F 20-25 I półcień
221 Mieta okrągłolistna Mentha sueveolens "Variegata" SW VII-VIII B 30-40 II półcień
222 Mięta meksykańska „Gold Jubilee Agastache „Gold Jubilee SW V-VI F 60-70 I półcień
223 Mikołajek płaskolistny Eryngium planum SW VII-VIII N 80-100 II półcień
224 Modrak kaukaski Crambe cordifolia S VI B 200 III
225 Mokrzyca modrzewiolistna Minuarta laricifolia SW VII-VIII B 10 I półcień
226 Monadra,Pysznogłowka Monadra didyma W VII-VIII B/R/Cz 70-90 I
227 Nachyłek lancetowaty Creopsis lanceolata lilico W VII-VIII Ż 50-70 I
228 Nachyłek wielkokwiatowy Coreopsis grandiflora Heliot W VI-VIII Ż 35 I
229 Naparstnica purpurowa Digitalis purpurea „Alba” SW VI-VIII B 60-150 I
230 Naparstnica zwyczajna Digitalis grandiflora Creme Bell SW VI-VIII R 60-80 I półcień
231 Naradka odroślowa Androsace sarmentosa S V-VI R 40 III półcień
232 Naradka północna Androsace septentrionalis Star Dust SW III-V B 15 I
233 Naradka rojnikowata Androsace sempervivoides SW V-VI R 10 I
234 Nawłoć pospolita pstrolistna Solidago virgaurea hybr. Variegata W VII-IX Ż 50-60 III
235 Neopaksja południowa Neopaxia australasica W V-VII B 4 III
236 Niezapominajka alpejska Myosolis alpertis Niebieska W V-IX N 30-40 I półcień
237 Niezapominajka alpejska Myosolis alpertis Biała W V-IX B 30-40 I półcień
238 Niezapominajka alpejska Myosolis alpertis Różowa W V-IX R 30-40 I
239 Odętka wirgińska Physostegia virginiana S VII-IX Cz 60-80 I półcień
240 Odętka wirgińska Physostegia virginiana Alba S VII-IX B 60-80 I
241 Odętka wirgińska Physostegia virginiana Rosea S VII-IX R 60-80 I
242 Oman wschodni Inula Orientalis W VI-VIII Ż 50-70 I
243 Omieg kaukaski Doronicum W VI Ż 30-40 I
244 Orlik błękitny Aguilegia caerulea Spring Magic Blue White W V-VI N-B 30-40 I
245 Orlik błękitny Aguilegia caerulea Spring Magic White W V-VI B 30-40 I
246 Orlik błękitny Aguilegia caerulea Spring Magic rose White W V-VI R-B 30-40 I
247 Orlik błękitny Aguilegia caerulea Spring Magic Nvy And White W V-VI Cz-B 30-40 I
248 Orlik błękitny Aguilegia caerulea Spring Magic Rose and Ivory W V-VI R 30-40 I
249 Orlik niski Aquilegia vulgaris W V-VI Ż 15-20 I
250 Orlik pełny Aquilegia vulgaris Camelot Red White W V-VI Cz-B 30-40 I
251 Orlik pełny Aquilegia vulgaris Gold W V-VI Ż 30-40 I
252 Ostrożen japoński Cirsiumi japonicum W VII-VIII R 40-50 I
253 Ostróżka naga Delphinium nudicaule DEROSSO RED W VII-VIII Cz 50 II
254 Ostróżka ogrodowa Delphinium excalibur Bark blue(black bee) W VII-VIII N-B 150 II
255 Ostróżka ogrodowa Delphinium excalibur Bark blue(White bee) W VII-VIII N-B 150 II
256 Ostróżka wielkokwiatowa Delphinium grandiflorum Summer blues W VII-VIII N 50 II
257 Ożanka właściwa Teucrium x lucidaris W VII-VIII R 15-20 I
258 Paronychia kapela Paronychia kapeli S V-VII B 10 III
259 Pełnik chiński Trollius chinensis ‘Goldkonigin’ W VII-VIII Ż 80 II
260 Pełnik drobny Trollius pumilus W VI-VII Ż 20 II półcień
261 Pełnik europejski Trollius europaeus W V-VI Ż 50 II półcień
262 Penstemon bródkowy Penstemon barbatus Pinacolada Violet Scholes W VI-IX F 60-80 I
263 Penstemon bródkowy Penstemon barbatus Pinacolada Blu Schades W VI-IX N 60-80 I
264 Penstemon bródkowy Penstemon barbatus Pinacolada Lighi Rose Schades W VI-IX R 60-80 I półcień
265 Perowskia łobodolistna Perovskia atriplicifolia S VII-X N 100-150 III
266 Piaskowiec Arenaria montana SW V-VIII B 8-10 I krzew
267 Pięciornik krwity Potentilla atrosanguinea W VI-VII Cz 40-50 I
268 Pięciornik nepalski Potentilla nepalensis SW VI-IX R 60 I półcień
269 Pięciornik wyprostowany Potentilla recta SW VI-IX z 70 I
270 Pięciornik złoty Potentilla aurea W VII-VIII Ż 10-15 I
271 Płomyk Douglasa Phlox douglasii Red Admirał SW V-VI Cz 5-10 I
272 Płomyk szydlasty Phlox subulata W IV-V 5-10 I
273 Płomyk szydlasty Phlox subulata Daniels Cushion W IV-V 5-10 I
274 Płomyk szydlasty Phlox subulata Calvides Whit W IV-V B 5-10 I
275 Płomyk szydlasty Phlox subulata Emerald Cushion Blue W IV-V N 5-10 I
276 Płomyk wiechowaty Phlox paniculata White Flame SW VII-VIII B 50-120 III półcień
277 Płomyk wiechowaty Phlox paniculata Pink Flame SW VII-VIII R 50-120 III półcień
278 Płomyk wiechowaty Phlox paniculata Purple Flame SW VII-VIII Cz 50-120 III półcień
279 Płomyk wiechowaty Phlox paniculata Lilac Flame SW VII-VIII F 50-120 III półcień
280 Płomyk wiechowaty Phlox paniculata Joice SW VII-VIII N 50-120 III półcień
281 Płomyk wiechowaty Phlox paniculata Red Admiral SW VII-VIII Cz 50-120 III
282 Podagrycznik pospolity Aegopodium podagraria Variegatum S 50 III półcień
283 Posłonek rozesłany Helianthemum nummularium S V-VIII Ż 30 I półcień
284 Penstemon Hartwega Penstemon hartwegii Tabul Bells Red W VI-IX Cz 60-80 I
285 Pragnia syberyjska Waldsteinia sibirica SW IV-V Ż 10-15 III
286 Przegorzan Echinopsritro S VI-IX N 150 II półcień
287 Przelot pospolity Anthyllis vulneraria S V-VI B/Ż/P 20 III
288 Przetacznik goryczkowy veronica gentianoides S V-VII N 30 I
289 Przetacznik kłosowy Veronica spicata ”Rosea” S VII-IX R 10 I
290 Przetacznik kłosowy Veronica spicata „Blauteppich” S VII-IX N 10 I
291 Przetacznik kłosowy Veronica spicata „Blue Buquet” S VII-IX N 50 I
292 Przetacznik ożankowy Veronica chamaedrys S VII-IX N 20 I
293 Przetacznik pagórkowy Veronica leucrium S VII-IX N 40 I
294 Przetacznik rozesłany Veronica repens S V-VII N 5-15 I
295 Przetacznik siwy Veronica incana S VII-IX N 35-50 I
296 Przetacznik wirginijski Veronica virginica S VII-IX N 60-100 I
297 Przymioto okazałe Erigeron speciosa S/W VI-VII B 60 I
298 Pszoniak Alliona Erysimum allionii S IV-V P 40 I półcień
299 Ratbida Ratibida columnifera żółta W VII-IX Ż 70-100 I
300 Ratbida Ratibida columnifera brązowa W VII-IX Br 70-100 I
301 Raulia południowa Raoulia australis S VII-VIII Ż 5 III
302 Rehmania Rehmannia elata W IV-VI R 70-100 II
303 Rogownica kutnerowata Cerastium tomentosum SW V-VI B 15 I
304 Rojnik murowy Sempervivum tectorum S V-VII R 5 I
305 Rojnik orzęsiony Sempervivumciliosum var. Borisii S V-VII R 5 I
306 Rojnik pajęczynowaty Sempervivum arachnoideum Album S V-VII R 5 I
307 Rojnik pospolity Sempervivum soboliferum Rubin S V-VII R 5 I
308 Rojnik pospolity Sempervivum soboliferum S V-VII R 5 I
309 Rojnik wapienny Sempervivum calcareum   S V-VII R 5 I
310 Rojnikowiec ciernisty Orostachys spinosus S raz na 5 lat R 3-5 III
311 Rozchodnik Sedum nevii Silver Frost S VII-VIII B 15 I
312 Rozchodnik białoróżowy Sedum alboroseum Mediovariegatum S IX-X R 40 II
313 Rozchodnik biały Sedum album Chloroticum S VI B 5 I
314 Rozchodnik kaukaski Sedum caukasica S VII-IX R 5 I
315 Rozchodnik kaukaski Sedum spurium Vood S VII-IX R 5 I
316 Rozchodnik kwiecisty sedum floriferum S VI-VII Ż 15 I
317 Rozchodnik lubczykowaty Sedum anacampseros S VI-IX Cz 15 I
318 Rozchodnik łopatkowaty Sedum spathulifolium Cape Blanco S VI-IX Ż 5 I
319 Rozchodnik Middendorfa Sedum middendorfii S VI-IX Ż 10 III
320 Rozchodnik mieszańcowy Sedum hybridum "Munstead Dark Red" S VI-IX Cz 40 II
321 Rozchodnik naskalny Sedum cauticolum S VI-IX R 10 I
322 Rozchodnik nicejski Sedum sediforme Aureum S VI-IX R 5 I
323 Rozchodnik okazały Sedum spectabile MATRONA S VII-IX B 40 II
324 Rozchodnik okazały Sedum spectabile Star Dust S VII-IX B 40 II
325 Rozchodnik okazały Sedum spectabile Brilant S VII-IX R 40 II
326 Rozchodnik oregoński Sedum oreganum SW VI-VII Ż 5 I
327 Rozchodnik ostry Sedum acre S VI-IX Ż 5 I
328 Rozchodnik piękny Sedum pulchellum Sea Star S V-VI R 10 I
329 Rozchodnik Siebolda Sedum sieboldii S IX-X R 25 I
330 Rozchodnik tępopłatowy Sedum stenopetalum S VI-VII Ż 10 I
331 Rozwar/Platykodon Platycodon grandiflorus Astra White W VI-VII B 40-60 II
332 Rozwar/Platykodon Platycodon grandiflorus Astra Blue W VI-VII N 40-60 II
333 Rozwar/Platykodon ” Platycodon grandiflorus Astra Rosa W VI-VII R 40-60 II
334 Różeniec pierwiosnkowaty Rhodiola primuloides SW VII R 3 III
335 Rudbekia błyskotliwa Rudbeckia fulgida Goldsturm SW VIII-X Ż 60 II
336 Rumian karpacki Anthemis carpatica SW VI-VII B 15 I
337 Rutewka Delavay'a Thalictrum delavayi W VII-VIII N 60-150 II
338 Rutewka orlikolistna Thalictrum aquilegifolium W V-VII R 100-140 III
339 Rzeżuszka alpejska Hutchinsia alpina W III-VI B 10 I półcień
340 Sadziec pomarszczony Eupatorium rugosum Chocolate' W VIII-IX B 150-200 III półcień
341 Sadziec purpurowy Eupatorium purpureum W VII-IX R 200-250 III półcień
342 Santolina cyprysikowata Santolina chamaecyparissus Yellow Buttons W VI-VIII Ż 25 II półcień
343 Santolina cyprysikowata Santolina chamaecyparissus ssp. tomentosa W VI-VIII B 20 II
344 Sasanka pospolita Pulsatilla vulgaris Rote Glocke S IV-V Cz 15-20 II
345 Sasanka pospolita Pulsatilla vulgaris Alba S IV-V B 15-20 II
346 Sasanka pospolita Pulsatilla vulgaris Pink Shades S IV-V R 15-20 II
347 Sasanka pospolita Pulsatilla vulgaris Violet Blue S IV-V F 15-20 II
348 Skalnica Arendsa Saxifraga x arendsii Highlander White and Red" SW V-VI B/Cz 20 I półcień
349 Skalnica Arendsa Saxifraga x arendsii Purpurteppich SW V-VI B 20 I półcień
350 Skalnica Arendsa Saxifraga x arendsii Highlander Red" SW V-VI Cz 20 I półcień
351 Skalnica Arendsa Saxifraga x arendsii Blütenteppich SW V-VI N 20 I półcień
352 Skalnica Arendsa Saxifraga x arendsii Rose schades SW V-VI R 20 I półcień
353 Skalnica Arendsa Saxifraga x arendsii Purpurmantel SW V-VI Cz 20 I
354 Skalnica Arendsa Saxifraga x arendsii Schneeteppich SW V-VI B 20 I półcień
355 Skalnica cienista Saxifraga umbrosa SW V-VI B 10 I półcień
356 Skalnica gronkowa Saxifraga paniculata S V-VI B 10 I półcień
357 Skrzydlinka naprzeciwlistna Aethionema oppositifolium W II-IV B 5 I
358 Słoneczniczek szorstki Heliopsis helianthoides SW VII-IX Ż 120 I
359 Słonecznik dziesięciopłatkowy Helianthus decapetalus SW VII-IX Ż 100-140 III
360 Słonecznik wielokwiatowy ' Helianthus x multiflorus Soleil d'Or SW VII-IX Ż 120-150 III
361 Słonecznik wielokwiatowy ' Helianthus x multiflorus Capenoch Star SW VII-IX Ż 100-120 III
362 Słonecznik wierzbolistny Heliantus salicifolius SW IX-X Ż 200-250 III
363 Smagliczka górska Alyssum montanum Takara S IV-VI/IX Ż 20 I
364 Smagliczka skalna Alyssum saxatile Compactum Goldkugel S IV-V/X Ż 15 I
365 Smagliczka skalna Alyssum saxatile Summit S IV-V/X Ż 10 I
366 Stokroteczka drobna Bellium minutum W V-IX B 2-5 I
367 Storczyk szerokolistny,Kukułka szrokolistna Dactylorhiza majalis W V-VI R 25 III
368 Szałwia lekarska Salvia officionalis Icterine” SW VI-VII F 40-80 II półcień
369 Szałwia lekarska Salvia officinalis Aurea” SW VI-VII F 40-80 II półcień
370 Szałwia lekarska Salvia officionalis Purpurascens” SW VI-VII F 40-80 II półcień
371 Szałwia omszona Salvia superba SW VI-VIII N 40-50 I półcień
372 Szarotka alpejska Leontopodium alpinum SW VI-VIII B 20-30 I
373 Szarotka alpejska Leontopodium alpinum „Everest” SW VI-VIII B 10-15 I
374 Szkarłatka amerykańska Phytolacca american W VI-VIII B 200 III
375 Ślaz piźmowy Malva moschata Alba SW VII-IX B 150 I
376 Ślazowiec pensylwański Sida hermaphrodita SW VII-IX B 400 I
377 Telima wielkokwiatowa Tellima grandiflora SW VII-VIII Ż 25 III półcień
378 Tojeść kropkowana Lysimachia punctata Variegata SW VI-VIII Ż 60 II półcień
379 Tojeść kropkowana Lysimachia punctata SW VI-VIII Ż 60 II
380 Tojeść orszelinowa Lysimachia clethroides W VI-VIII B 60-80 II półcień
381 Tojeść orzęsiona Lysimachia ciliata Firecracker' W VI-VIII Ż 60 III półcień
382 Tojeść rozesłana Lysimachia nummulari W VI-VIII Ż 5-10 I półcień
383 Trędownik Scrophularia auriculata 'Variegata' W VII-IX Cz 50 III
384 Trojeść bulwiasta Asclepias tuberosa S VI-VIII P 60 II
385 Trytoma cytrynowa Kniphofia citrina SW VI-IX Ż 75 II
386 Trytoma groniasta Kniphofia uvaria Grandiflora” SW VII-X Ż-C 100 III
387 Trytoma groniasta Kniphofia uvaria Yellow SW VII-X Ż 100 III
388 Trytoma groniasta Kniphofia uvaria Red SW VII-X Cz 100 III
389 Trytoma groniasta Kniphofia uvaria SW VII-X 100 II
390 Trytoma groniasta Kniphofia uvaria Best Way SW VII-X Cz-ż 100 III
391 Trytoma groniasta Kniphofia uvaria Orange SW VII-X P 100 III
392 Trzykrotka Andersa tradescantia andersoniana W VI-IX B/N 50 I
393 Ubiorek skalny Iberis saxatilis SW IV-V B 5-10 I półcień
394 Ubiorek wiecznie zielony Iberis sempereirens Tahoe SW IV-V B 35 I
395 Ubiorek wiecznie zielony Iberis sempereirens Schneeflocke” SW IV-V B 35 I
396 Ukwap dwupienny Antennaria candida S V-VII BiR 7-20 III
397 Ułudka wiosenna Omphalodes verna W III-V N 20 I
398 Wiązówka bulwkowa pełna Filipendulina vulgaris Plena SW VI-VIII B 40-50 I półcień
399 Wielosił błękitny Polemonium coerulea Repens W V-VI i IX N 50-70 I półcień
400 Wielosił błękitny Polemonium coerulea Alba W V-VI i IX B 50-70 I półcień
401 Wielosił błękitny Polemonium coerulea Azuro W V-VI i IX N 50-70 I półcień
402 Wiesiołek missouryjski Oenothera missouriensis SW VI-IX Ż 40 I półcień
403 Wilczomlecz mirtowaty Euphorbia myrsinites S IV-VI Ż 20 II
404 Wilczomlecz złocisty Euphorbia polychroma S V Ż 40 II
405 Wulfenia koryncka Wulfenia carynthiaca W VI-VII N 30-40 III
406 Zawciąg nadmorski Armeria maritima Rubrifolia S V-VII R 15 I Pstre liście
407 Zawciąg nadmorski Armeria maritima Armada Rose S V-VII R 15 I
408 Zawciąg nadmorski Armeria maritima Nifty Thrifty S V-VII R 15 III
409 Zawciąg nadmorski Armeria maritima Armada White S V-VII B 15 I półcień
410 Zerwa Scheuchzera Phyteuma scheuchzeri SW VI-VII F 20 III Czerwone liście
411 Złocień właściwy Chryzanthemum maximum Snow Lady SW VI-VIII B 60-80 I
412 Złocień właściwy Chrysanthemum maximum Crazy Daisy SW VI-VIII B 60-80 I
413 Złotnica żółta Asphodeline lutea S V-VI Ż 130 III półcień
414 Zrostka Symphyandra pendula W VI-IX B 40 II
415 Żagwin ogrodowy Aubrieta x cultorum Royal Violet S IV-V F 5-10 I
416 Żagwin ogrodowy Aubrieta x cultorum Royal Red S IV-V Cz 5-10 I
417 Żagwin ogrodowy Aubrieta ×cultorum Violet Whit Eye S IV-V F 5-10 I
418 Żagwin ogrodowy Aubrieta ×cultorum Blaumeise S IV-V R 5-10 I
419 Żagwin ogrodowy Aubrieta ×cultorum royal blue S IV-V N 5-10 I
420 Żagwin ogrodowy Aubrieta ×cultorum Blue Schades S IV-V N 5-10 I
421 Żagwin ogrodowy Aubrieta ×cultorum blue S IV-V N 5-10 I
422 Żelaźniak Phlomis russeliana S VI-IX Ż 100 II
423 Żurawka ogrodowa Heuchera hybrida Scarlet Red W V-VI III półcień
424 Żurawka ogrodowa Heuchera hybrida Palace Purple W V-VI 30 III półcień
425 Żurawka ogrodowa Heuchera hybrida Dale 'S Straiin W V-VI III półcień
426 Żurawka ogrodowa Heuchera hybrida Ruby Bels W V-VI III
427 Żurawka ogrodowa Heuchera hybrida Lauchtkäfer W V-VI 60 III półcień
428 Żurawka ogrodowa Heuchera hybrida Capucino W V-VI III półcień

Strona główna | Sklep | O firmie | Aranżacje ogrodu | Kwiaciarnia | Kwiaciarnia zdjęcia | Kraina łagodności | Oferta | Zdjęcia naszych klientów | Koncerty | Kontakt | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego